Úvod > Firmy > Súkromná materská škola Motýlik

Uvodny baner

Súkromná materská škola Motýlik - ZÁPIS DETÍ OD 15.2. - 30.6. 2019

Trochu iná škôlka - u nás kladieme dôraz najmä na: angličtina s Helen Doron, realizácia folklórnych aktivít detí, individuálny prístup. Škôlka sídli v tichej lokalite s výbornou dostupnosťou v najkrajšej štvrti Zvolena. Harmonické priestory, moderné vybavenie tried. Vďaka rodinnej atmosfére sa deti u nás cítia ako doma.

  • Individuálny prístup
    Obmedzený počet detí v triede (12) umožňuje klásť dôraz na individualitu dieťaťa a tempo výchovno-vzdelávacieho procesu prispôsobiť jeho možnostiam.
  • Harmonické priestory
    Škôlka Motýlik sídli v rodinnom dome v tichej štvrti blízko centra mesta. Jej súčasťou je aj záhrada pre detské hry.
  • Rodinná atmosféra
    Vďaka láskavému prístupu sa deti u nás cítia ako doma.

O nás

foto-ok.jpg

Materská škola je dvojtriedna čo nám umožňuje vytvárať vekovo homogénne triedy a tým reagovať na špecifické požiadavky detí danej vekovej kategórie. Zároveň však dochádza aj k vzájomnej interakcii medzi deťmi obidvoch tried (spoločné stravovanie, doobedňajšie vychádzky do okolia, poobedňajšie hry v našej záhrade).

Naše služby

ballons.jpg

Poskytujeme celodennú výchovnú a vzdelávaciu starostlivosť deťom od 2 do 6 rokov a deťom s odkladom školskej dochádzky. Výučba anglického jazyka Helen Doron s odbornou lektorkou realizovaná v priestoroch materskej školy. Realizácia iných aktivít detí v rámci krúžkovej činnosti (folklórny, dramatický, športový...).

Kontakt

poloha

Názov:
Súkromná materská škola Motýlik
Adresa:
J. Kráľa 2187/22, 96001 Zvolen
Telefón:
+421910953733
Email:
smsmotylik@gmail.com
 
Otváracie hodiny
Mapa sa nemusí korektne zobraziť, vzhľadom na to, že Google zmenil podmienky využívania máp. Zobrazenie mapy nie je možné momentálne ovplyvniť.

Zadaj dopyt firme

Služba Zadaj dopyt vám ušetrí čas a pomôže vybrať najvhodnejšiu ponuku na výrobok či službu, ktorú hľadáte.

Admin firmy

Tu môžete upraviť údaje o svojej firme alebo zadať aktuálnu reklamnú ponuku.